Search:
Regeneracja walców do produkcji tektury falistej - Trans Młyn
20152
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-20152,edgt-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,hudson-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.4,vc_responsive
 

Regeneracja walców do produkcji tektury falistej

Regeneracja walców

Regeneracja walców do produkcji tektury falistej

Oferujemy regenerację powierzchni roboczej walców do produkcji tektury falistej.

Podczas regeneracji wałów jesteśmy w stanie uzyskać kształty rowków odpowiadające falom sinusoidalnym jak również trójkątnym tzw. klinowym, oraz różne rodzaje profili fal uwzględniając bardzo dokładną charakterystykę wysokości fali, podziałkę (odległość między sąsiednimi wierzchołkami fal), dostosowując wysokość fali do danego rodzaju tektury, przeznaczenia i zgodnie z właściwościami takimi jak np. odporność na zgniatanie, zginanie, czy sztywność.

Opcje rowkowania

Jesteśmy w stanie rowkować walce dostosowując rowki do wszystkich poniżej podanych wysokości fal stosowanych w produkcji tektury falistej:

Fala A (wysoka) 3,6 – 4,5mm

Fala B (niska) 2,5-4,0mm

Fala C (średnia) 3,0-3,7mm

Fala E (mikrofala) 1-2mm

Fala F (mikrofala) 0,7-1,1mm

Fala G (mini fala) 0,85-0,98mm

Fala N (mini fala) 0,55-0,60mm

Fala D (bardzo wysoka) 6,6-1,6mm

Fala K (bardzo wysoka) >7mm

3765

Zadowolonych klientów

189504

Przepracowanych godzin

128

Lat dośwadczenia

Czołowanie-kół-zębatych

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące regeneracji walców do produkcji tektury falistej lub pozostałej części oferty, nie wachaj się z nami skontaktować.

Zapewniamy

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić
24H

Oferując doradztwo technologiczne jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę od poniedziałku do niedzieli. Na Państwa zapytania odpowiadamy telefonicznie lub mailowo do 24h.

Indywidualne podejście

Każde zapytanie traktujemy indywidualnie, a w odpowiedzi przeprowadzamy konsultacje z klientem, umożliwiające dokładne poznanie specyfikacji parametrów dotyczących usługi.

Doświadczenie

Długoletnie doświadczenie i wiedza pozwalają nam na propozycje najkorzystniejszych dla Państwa rozwiązań technologicznych.

Elastyczność

Terminy realizacji wykonywanych usług ustalamy indywidualnie, jesteśmy również w stanie skrócić czas wykonywanego zlecenia do minimum w zależności od Państwa potrzeb a naszych możliwości.

Wygodny transport

Oferujemy własny transport, nie naliczamy dodatkowych kosztów zarobkowych związanych z odbieraniem lub dostarczaniem Państwa towaru.

Wszechstronna oferta

Świadczymy również usługi tokarskie, oraz prowadzimy skup i sprzedaż walców. Jesteśmy w stanie wyprodukować różne części do maszyn młyńskich, rolniczych i innych.

Doradztwo

Doradzamy w charakterystyce rowkowania w celu uzyskania jak najlepszych wyciągów.

Korzystne warunki

Posiadamy korzystne ceny usług z możliwością indywidualnych negocjacji.

Specjalne oferty

Dla klientów odległych proponujemy usługę na poczekaniu (do 12 walców w czasie 16 godzin wraz z regeneracją czopów).

Zapytaj nas o ofertę

Skorzystaj z poniższego formularza