Search:
Produkcja kół zębatych i klinów zaciskowych - Trans Młyn
20236
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-20236,edgt-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,hudson-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.4,vc_responsive
 

Produkcja kół zębatych i klinów zaciskowych

Produkcja kół zębatych

Produkcja kół zębatych i klinów zaciskowych

Produkujemy koła zębate o różnych wielkościach i modułach, zębach prostych, skośnych, ślimakowe z materiałów stal, żeliwo, ternamid.

W miarę zużywania walców spowodowanych rowkowaniem i szlifowaniem, ich średnica maleje, podczas gdy koła zębate napędzające walec wolnobieżny zazębiają się coraz głębiej, nie zużywając się tak szybko jak walce i nie zmniejszają proporcjonalnie do nich swoich średnic. Stają się wskutek tego z czasem za duże i nie dopuszczają do odpowiedniego złożenia walców z powodu tzw. czołowania, przy którym zęby jednego koła uderzają o dno przestrzeni między zębami drugiego koła. Czołowanie powoduje wstrząsy mlewnika , przy czym łożyska położone od strony kół zębatych są narażone na nierównomierne obciążenie i ulegają jednostronnemu wyrobieniu. Czołowanie kół zębatych odbija się bardzo niekorzystnie na efekcie drobnienia, gdyż walce nie dają się równomiernie złożyć na całej długości.

Skutki czołowania kół zębatych w mlewniku walcowym

Czołowanie kół zębatych

Przedłużanie żywotności kół zębatych

Podczas regeneracji walców w naszej firmie przeprowadzamy minimalne szlifowanie powierzchni a także wprowadzanie noży rowkujących w poprzednie rowki, co skutkuje bardzo małym ubytkiem średnicy walca z kolei w dużym stopniu wpływając na przedłużenie żywotności kół zębatych, chroniąc przed czołowaniem.

W naszej ofercie posiadamy również koła zębate z ternamidu. Zaletą takich kół jest cicha praca mlewników oraz niekonieczność stosowania smarowania olejowego przekładni zębatych.
3765

Zadowolonych klientów

189504

Przepracowanych godzin

128

Lat dośwadczenia

Produkcja-klinów-zaciskowych

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące produkcji kół zębatych i klinów zaciskowych lub pozostałej części oferty, nie wachaj się z nami skontaktować.

Zapewniamy

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić
24H

Oferując doradztwo technologiczne jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę od poniedziałku do niedzieli. Na Państwa zapytania odpowiadamy telefonicznie lub mailowo do 24h.

Indywidualne podejście

Każde zapytanie traktujemy indywidualnie, a w odpowiedzi przeprowadzamy konsultacje z klientem, umożliwiające dokładne poznanie specyfikacji parametrów dotyczących usługi.

Doświadczenie

Długoletnie doświadczenie i wiedza pozwalają nam na propozycje najkorzystniejszych dla Państwa rozwiązań technologicznych.

Elastyczność

Terminy realizacji wykonywanych usług ustalamy indywidualnie, jesteśmy również w stanie skrócić czas wykonywanego zlecenia do minimum w zależności od Państwa potrzeb a naszych możliwości.

Wygodny transport

Oferujemy własny transport, nie naliczamy dodatkowych kosztów zarobkowych związanych z odbieraniem lub dostarczaniem Państwa towaru.

Wszechstronna oferta

Świadczymy również usługi tokarskie, oraz prowadzimy skup i sprzedaż walców. Jesteśmy w stanie wyprodukować różne części do maszyn młyńskich, rolniczych i innych.

Doradztwo

Doradzamy w charakterystyce rowkowania w celu uzyskania jak najlepszych wyciągów.

Korzystne warunki

Posiadamy korzystne ceny usług z możliwością indywidualnych negocjacji.

Specjalne oferty

Dla klientów odległych proponujemy usługę na poczekaniu (do 12 walców w czasie 16 godzin wraz z regeneracją czopów).

Zapytaj nas o ofertę

Skorzystaj z poniższego formularza