Search:
O nas - Trans Młyn
20404
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-20404,edgt-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,hudson-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.4,vc_responsive

Trans Młyn

Firma rodzinna, o tradycjach młynarskich sięgających roku 1889
Wartości które uważamy za najważniejsze, to tradycja firmy rodzinnej i doświadczenie uzyskane poprzez pracę z pasją. Wiedzę technologiczną zawdzięczamy długoletniej praktyce młynarskiej, będącej kontynuacją czterech pokoleń.

Od 1971 roku zajmujemy się dodatkową działalnością związaną z młynarstwem – regeneracją walców powiązaną z dobrą znajomością technologii młynarstwa. Powyższe usługi wykonujemy na precyzyjnych maszynach firm niemieckich, w związku z czym, jakość wykonywanych przez nas usług jest dobra i sprawdzona.

Historia-Trans-Młyn

Poznaj naszą historię

Nasza historia związana z młynarstwem rozpoczęła się w roku 1889, wówczas kiedy w Piekarach powstał jeden z najstarszych i najpopularniejszych wiatraków kozłowych – koźlak, który jako zabytek, figuruje po dziś dzień.

Podczas trwania II wojny światowej wiatrak niestety uległ w dużym stopniu zniszczeniu, jednak po okupacji właściciel powrócił, dokonał jego odbudowy i w dalszym ciągu świadczył usługi przemiału. W roku 1963 do zakładu doprowadzono energię elektryczną, w związku z czym, wiatrak funkcjonował już jako młyn. W latach siedemdziesiątych przeprowadzono rozbudowę młyna drewnianego na murowany, modernizacja ta doprowadziła do unowocześnienia technologii przemiału w systemie ciągłym, jak również do zwiększenia wydajności z 1 tony do 30 ton na dobę.

Poszerzenie oferty

Kontynuując tradycje rodzinne, w roku 1971 rozpoczęliśmy dodatkową działalność związaną z młynarstwem- regenerację walców młyńskich, którą świadczymy do chwili obecnej.

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem praktycznym w dziedzinie młynarstwa, jak również wiedzą teoretyczną pozyskaną w Szkole Młynarskiej w Krajence. Powyższe kwalifikacje pozwalają nam zaoferować Państwu profesjonalne doradztwo technologiczne oraz gwarancję wykonywanych przez nas usług.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Trans Młyn.

Zapewniamy

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić
24H

Oferując doradztwo technologiczne jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę od poniedziałku do niedzieli. Na Państwa zapytania odpowiadamy telefonicznie lub mailowo do 24h.

Indywidualne podejście

Każde zapytanie traktujemy indywidualnie, a w odpowiedzi przeprowadzamy konsultacje z klientem, umożliwiające dokładne poznanie specyfikacji parametrów dotyczących usługi.

Doświadczenie

Długoletnie doświadczenie i wiedza pozwalają nam na propozycje najkorzystniejszych dla Państwa rozwiązań technologicznych.

Elastyczność

Terminy realizacji wykonywanych usług ustalamy indywidualnie, jesteśmy również w stanie skrócić czas wykonywanego zlecenia do minimum w zależności od Państwa potrzeb a naszych możliwości.

Wygodny transport

Oferujemy własny transport, nie naliczamy dodatkowych kosztów zarobkowych związanych z odbieraniem lub dostarczaniem Państwa towaru.

Wszechstronna oferta

Świadczymy również usługi tokarskie, oraz prowadzimy skup i sprzedaż walców. Jesteśmy w stanie wyprodukować różne części do maszyn młyńskich, rolniczych i innych.

Doradztwo

Doradzamy w charakterystyce rowkowania w celu uzyskania jak najlepszych wyciągów.

Korzystne warunki

Posiadamy korzystne ceny usług z możliwością indywidualnych negocjacji.

Specjalne oferty

Dla klientów odległych proponujemy usługę na poczekaniu (do 12 walców w czasie 16 godzin wraz z regeneracją czopów).

128
Lat dośwadczenia
3765
Zadowolonych klientów
18807
Zregenerowanych walców
189504
Przepracowanych godzin

Poznaj opinie naszych klientów

Jesteś w dobrych rękach

Napisz do nas

Skorzystaj z poniższego formularza

Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się z nami skontaktować