Search:
Regeneracja czopów - Trans Młyn
20144
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-20144,edgt-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,hudson-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.4,vc_responsive
 

Regeneracja czopów

Regeneracja czopów

Regeneracja czopów

Regenerujemy czopy walców nowoczesną technologią napawywania spoiną odpowiadającą twardości czopu.

Napawywanie następuje automatycznie przy ruchu posuwisto-obrotowym czopu walca. Walec jest odpowiednio zamocowany w maszynie i zabezpieczony przed odkształceniem oraz przegrzaniem czopu, poprzez odpowiednie chłodzenie w czasie napawywania. W końcowej fazie czop jest toczony i dokładnie szlifowany, regeneracja jest trwała i niedroga. Nowe czopy wymieniamy w przypadku pęknięcia lub skrzywienia starych.

Każde walce po skończonej regeneracji są sprawdzane na wyważanie w cenie rowkowania.
3765

Zadowolonych klientów

189504

Przepracowanych godzin

128

Lat dośwadczenia

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące regeneracji czopów lub pozostałej części oferty, nie wachaj się z nami skontaktować.

Zapewniamy

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić
24H

Oferując doradztwo technologiczne jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę od poniedziałku do niedzieli. Na Państwa zapytania odpowiadamy telefonicznie lub mailowo do 24h.

Indywidualne podejście

Każde zapytanie traktujemy indywidualnie, a w odpowiedzi przeprowadzamy konsultacje z klientem, umożliwiające dokładne poznanie specyfikacji parametrów dotyczących usługi.

Doświadczenie

Długoletnie doświadczenie i wiedza pozwalają nam na propozycje najkorzystniejszych dla Państwa rozwiązań technologicznych.

Elastyczność

Terminy realizacji wykonywanych usług ustalamy indywidualnie, jesteśmy również w stanie skrócić czas wykonywanego zlecenia do minimum w zależności od Państwa potrzeb a naszych możliwości.

Wygodny transport

Oferujemy własny transport, nie naliczamy dodatkowych kosztów zarobkowych związanych z odbieraniem lub dostarczaniem Państwa towaru.

Wszechstronna oferta

Świadczymy również usługi tokarskie, oraz prowadzimy skup i sprzedaż walców. Jesteśmy w stanie wyprodukować różne części do maszyn młyńskich, rolniczych i innych.

Doradztwo

Doradzamy w charakterystyce rowkowania w celu uzyskania jak najlepszych wyciągów.

Korzystne warunki

Posiadamy korzystne ceny usług z możliwością indywidualnych negocjacji.

Specjalne oferty

Dla klientów odległych proponujemy usługę na poczekaniu (do 12 walców w czasie 16 godzin wraz z regeneracją czopów).

Zapytaj nas o ofertę

Skorzystaj z poniższego formularza